SIDEBOARD

1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Bredd 160. Djup 42. Höjd 79 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre fanerskador. Märken. Repor. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

My Nyman

My Nyman

my.nyman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    11 timmar 48 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 700
    163 EUR
    190 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    519 jul 21:471700SEK
    619 jul 19:151600SEK
    519 jul 17:301500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes