CARL MALMSTEN

Skåp. "Lillbo", 1900-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 64,5, djup 32, höjd 146 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage, smärre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H164

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    9 300
    892 EUR
    1 038 USD

    Budhistorik (13 bud)
    3A18 jul 20:249300SEK
    518 jul 20:249100SEK
    3A18 jul 20:218900SEK
    Acceptpris på 6 400 SEK uppnåddes