GILLIS LUNDGREN

Gungstol, "Gunga Din", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Lackerad. Sitshöjd ca 43/35 cm.

Konditionsrapport

Slitage med visst färgbortfall. Senare sits- och nackkudde. Mindre sprickor, troligen färgsprickor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    118 jul 14:22300SEK