Design
1070704

BJÖRN WECKSTRÖM, SPÄNNE / BÄLTE, brons, mocka. Lapponia 1970-tal.

Spänne 70 x 90 mm.
Längden justerbar.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR