BORDSLAMPA, art deco, 1900-talets andra kvartal.

Hexagonal fot och bas, beige skärm. Höjd ca 59 cm inkl lampskärm.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
5 000
441
460
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (36 bud)
29 jul 2018 19:22
5 000 SEK
29 jul 2018 19:22
4 800 SEK
29 jul 2018 19:22
4 600 SEK
29 jul 2018 19:22
4 400 SEK
29 jul 2018 19:22
4 200 SEK
29 jul 2018 19:22
4 000 SEK
29 jul 2018 19:22
3 800 SEK
29 jul 2018 19:22
3 600 SEK
29 jul 2018 19:21
3 400 SEK
29 jul 2018 19:21
3 200 SEK
29 jul 2018 19:21
3 000 SEK
29 jul 2018 19:21
2 800 SEK
29 jul 2018 19:10
2 400 SEK
29 jul 2018 19:10
2 200 SEK
29 jul 2018 18:57
2 000 SEK
29 jul 2018 18:35
1 900 SEK
29 jul 2018 18:35
1 800 SEK
29 jul 2018 18:35
1 700 SEK
29 jul 2018 17:55
1 500 SEK
28 jul 2018 0:19
1 400 SEK
27 jul 2018 12:26
1 300 SEK
27 jul 2018 12:26
1 200 SEK
27 jul 2018 12:26
1 200 SEK
24 jul 2018 0:27
1 100 SEK
24 jul 2018 0:27
1 000 SEK
24 jul 2018 0:27
1 000 SEK
24 jul 2018 0:27
850 SEK
24 jul 2018 0:27
800 SEK
24 jul 2018 0:27
750 SEK
24 jul 2018 0:27
700 SEK
24 jul 2018 0:26
650 SEK
24 jul 2018 0:26
600 SEK
21 jul 2018 22:51
550 SEK
21 jul 2018 22:51
500 SEK
20 jul 2018 21:30
350 SEK
20 jul 2018 18:31
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

82. Audemars Piguet, "Tank", "Baumgartner Case", ca 1955.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK