Konst Modern svensk konst
1070836
Lennart Jirlow
(Född 1936)

LENNART JIRLOW, olja på duk, signerad L. Jirlow.

"Vinkällaren". 73 x 92 cm.

Sedvanligt ytslitage. Möjligen smärre fläck.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
100 000 SEK