Belysning Vägglampor
1070853
YTTERBELYSNING ett par, 1900-talets andra hälft,

Patinerad brons, höjd ca 19 cm, djup ca 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK