YTTERBELYSNING ett par

1900-talets andra hälft,

Patinerad brons, höjd ca 19 cm, djup ca 27 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    365 EUR
    424 USD

    Budhistorik (15 bud)
    7A19 jul 21:073800SEK
    819 jul 21:073600SEK
    719 jul 20:453200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes