1070872

BYRÅ

"Dressingroom-möbel", 1950/60-tal.

Mahogny, mässingskodd, lådor bakom lucka, utdragbar överdel med två lådor. Pålimmad glasskiva. Längd 110, djup ca 50, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken. Låda saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    600
    57 EUR
    67 USD

    Budhistorik (7 bud)
    418 jul 10:14600SEK
    3A18 jul 10:14550SEK
    316 jul 22:01500SEK