BYRÅ, "Dressingroom-möbel", 1950/60-tal

Mahogny, mässingskodd, lådor bakom lucka, utdragbar överdel med två lådor. Pålimmad glasskiva. Längd 110, djup ca 50, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken. Låda saknas.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 jul 2018 10:14
600 SEK
18 jul 2018 10:14
550 SEK
16 jul 2018 22:01
500 SEK
13 jul 2018 13:10
450 SEK
12 jul 2018 11:38
400 SEK
12 jul 2018 10:47
350 SEK
11 jul 2018 23:02
300 SEK