1070872

BYRÅ, "Dressingroom-möbel", 1950/60-tal.

Mahogny, mässingskodd, lådor bakom lucka, utdragbar överdel med två lådor. Pålimmad glasskiva. Längd 110, djup ca 50, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken. Låda saknas.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    600
    57 EUR
    64 USD

    Budhistorik (7 bud)
    418 jul 2018 10:14600SEK
    3A18 jul 2018 10:14550SEK
    316 jul 2018 22:01500SEK