PARTI PORSLINSFÖREMÅL

6 st, Frankrike, 1900-tal.

Flaskor, 5 st, höjd 17-22 cm. Burk med lock, bredd 10 cm. Handmålad polykrom och förgylld dekor med blomstermotiv. Stämplade Peint Main, Made in France och Limoges.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Små kantnagg.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 3 timmar

    Utropspris: 300 EUR

    50
    EUR
    521 SEK
    58 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 55 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    215 jul 01:2950EUR
    113 jul 14:3840EUR