LASSE MARTTINEN

Olja på duk, signerad, otydlig datering.

Vinterlandskap. 57 x 45 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    65
    EUR
    677 SEK
    76 USD

    Budhistorik (8 bud)
    2A20 jul 21:4165EUR
    320 jul 21:4160EUR
    2A20 jul 21:3955EUR