Design
1071068

GÖRAN MALMVALL, 2 skåp, "KA72", Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Lackerade. Märkta. Längd 80 cm, bredd 46 cm, höjd 210 cm.

Bruksslitage med några märken, repor och mindre färgbortfall. Två låsta reglar, luckor går dock att öppna. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK