STOLAR, 4 st, Alsterbro Möbler AB, 1900-talets andra hälft.

S.k. Göteborgsstolar. Fanerade med mahogny. Lös stoppad sits. Genombrutna ryggar. Märkta. Sitthöjd 45 cm.

Olika nyanser. Olikmönstrade sitsar. Senare klädsel. Slitage. Repor. Fläckar. Märken.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

103. Patek Philippe, Calatrava, ca 1962.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK