BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets mitt.

Fanerad med bland annat mahogny och valnöt. Intarsiadekor. Sju lådor. Bredd 35. Djup 30 Höjd 101 cm.

Slitage. Torrsprickor. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK