VEIKKO TAKALA

Blandteknik, signerad och daterad 78.

"Kasvoja keltaisessa tilassa".
28,5 cm x 30,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 13 timmar

    Utropspris: 400 EUR

    281
    EUR
    2 916 SEK
    322 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 301 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    316 aug 00:56281EUR
    213 aug 13:41261EUR
    313 aug 00:53241EUR