1071185

VEIKKO TAKALA, blandteknik, signerad och daterad 78.

"Kasvoja keltaisessa tilassa".
28,5 cm x 30,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T41
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    200
    EUR
    2 059 SEK
    227 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (14 bud)
    6 3 sep 20:59200EUR
    6 3 sep 20:59190EUR
    6 3 sep 20:59180EUR