Josef Frank

(Österrike, 1885-1967)
Josef Frank
(Österrike, 1885-1967)

JOSEF FRANK, bokhylla modellnr 1142 1900-talets andra hälft

Mahogny, tre lösa hyllplan. Bredd 100. Djup 28,5. Höjd 120 cm.

Ställvis blekt. Smärre fläckar. Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
8 900
790
833
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
11
23 jul 2018 19:34
8 900 SEK
8
23 jul 2018 19:32
8 700 SEK
11
23 jul 2018 19:32
8 500 SEK
8
23 jul 2018 19:31
8 300 SEK
10
23 jul 2018 19:31
8 100 SEK
8
23 jul 2018 19:30
7 900 SEK
10
23 jul 2018 19:30
7 800 SEK
10
23 jul 2018 19:30
7 700 SEK
11
23 jul 2018 19:29
7 500 SEK
10
23 jul 2018 19:29
7 500 SEK
11
23 jul 2018 19:29
7 200 SEK
10
23 jul 2018 19:29
7 000 SEK
10
23 jul 2018 19:28
6 900 SEK
11
23 jul 2018 19:28
6 700 SEK
10
23 jul 2018 19:28
6 500 SEK
9
23 jul 2018 19:28
6 500 SEK
10
23 jul 2018 19:28
6 300 SEK
9
23 jul 2018 19:28
6 100 SEK
9
23 jul 2018 19:26
5 200 SEK
8
23 jul 2018 19:13
5 000 SEK
23 jul 2018 19:13
4 800 SEK
8
23 jul 2018 19:13
4 600 SEK
23 jul 2018 17:59
4 400 SEK
23 jul 2018 17:59
4 200 SEK
23 jul 2018 17:59
4 000 SEK
23 jul 2018 15:18
3 700 SEK
23 jul 2018 0:01
3 500 SEK
23 jul 2018 0:01
3 400 SEK
20 jul 2018 19:08
3 200 SEK
20 jul 2018 19:08
3 000 SEK
19 jul 2018 9:10
2 900 SEK
19 jul 2018 9:10
2 700 SEK
17 jul 2018 15:12
2 500 SEK
17 jul 2018 13:45
1 200 SEK
16 jul 2018 21:06
1 100 SEK