DOCKSKÅP, Theresia Politowicz, "Hummingbird Garden Cottage", signerat, begränsad upplaga på 2500 ex.

Med fast och lös inredning samt dockor. Husets längd ca 67 cm, bredd ca 42 cm, höjd 60 cm.

Bruksskick. Mindre skador.

Utropspris
4 000 SEK