PARTI BESTICK, 11 st, silver, Ryssland, 1800-talets slut/1900-talets början.

Gafflar, 6 st, senare stålbett, längd 18,5 cm.
Kaffeskedar, 4 st, längd 11 cm.
Fiskkniv, längd 20 cm.
Totalvikt inkluderat stålbetten cirka 483 g.

Åldersrelaterat slitage. Gravyrer.

Utropspris
150 EUR