SOFFBORD, 1930/40-tal,

SOFFBORD, 1930/40-tal,

Rund fanerad skiva. Underrede i from av pelarfot med fyra tassar. Diameter 75 cm. Höjd 63 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
7 aug 2018 1:15
500 SEK
7 aug 2018 1:15
450 SEK
7 aug 2018 0:09
400 SEK
7 aug 2018 0:09
350 SEK
2 aug 2018 22:34
300 SEK