BORDSLAMPA, modell 11-27, Idman, 1900-talets mitt.

Mässing och målad metall. Höjd 37 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
570
6 458
595
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (34 bud)
9
24 jul 2018 20:51
570 EUR
10
24 jul 2018 20:51
550 EUR
10
24 jul 2018 20:50
525 EUR
9
24 jul 2018 20:50
505 EUR
10
24 jul 2018 20:50
490 EUR
9
24 jul 2018 20:49
470 EUR
10
24 jul 2018 20:49
450 EUR
10
24 jul 2018 20:47
425 EUR
9
24 jul 2018 20:47
405 EUR
9
24 jul 2018 14:57
326 EUR
24 jul 2018 14:55
306 EUR
9
24 jul 2018 14:55
305 EUR
9
24 jul 2018 9:37
246 EUR
24 jul 2018 9:37
226 EUR
24 jul 2018 8:07
225 EUR
9
24 jul 2018 8:07
205 EUR
9
24 jul 2018 8:07
196 EUR
24 jul 2018 8:07
186 EUR
9
23 jul 2018 23:03
165 EUR
23 jul 2018 23:03
155 EUR
22 jul 2018 10:41
100 EUR
9
22 jul 2018 10:41
95 EUR
22 jul 2018 1:08
90 EUR
8
22 jul 2018 1:08
85 EUR
20 jul 2018 6:21
80 EUR
20 jul 2018 6:21
75 EUR
18 jul 2018 23:53
60 EUR
18 jul 2018 14:07
55 EUR
17 jul 2018 15:06
50 EUR
17 jul 2018 15:06
50 EUR
17 jul 2018 7:48
45 EUR
17 jul 2018 7:48
40 EUR
17 jul 2018 7:02
35 EUR
16 jul 2018 22:27
30 EUR