TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-talets andra hälft.

Målade träriggor. Stomme av stålrör. Längd 100. Bredd 45. Sitthöjd 45 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Rostangrepp.

Klubbat pris
450
40
42
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 jul 2018 17:05
450 SEK
25 jul 2018 17:04
400 SEK
25 jul 2018 17:04
400 SEK
25 jul 2018 11:41
350 SEK
18 jul 2018 17:29
300 SEK