Karl Erik Ekselius

(Sverige, 1914-1998)
Karl Erik Ekselius
(Sverige, 1914-1998)

KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Vetlanda.

Valnötsfanerat. Diam 110, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
600
53
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jul 2018 9:40
600 SEK
23 jul 2018 9:40
550 SEK
23 jul 2018 9:39
500 SEK
23 jul 2018 9:39
450 SEK
23 jul 2018 9:38
400 SEK
23 jul 2018 9:38
350 SEK
22 jul 2018 22:49
300 SEK