TRÄDGÅRDSSTOLAR, Grythyttan, ett par, 2000-tal.

Modell A2. Fur och grönlackerad metall. Brickmärkta. Sitthöjd ca 41 cm

Åldersrelaterat slitage.

Enligt uppgift inköpt 2011.

Klubbat pris
2 850
253
264
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
12
2 aug 2018 14:18
2 850 SEK
11
2 aug 2018 14:18
2 650 SEK
10
2 aug 2018 12:57
2 450 SEK
9
2 aug 2018 11:57
2 250 SEK
8
2 aug 2018 8:09
2 050 SEK
2 aug 2018 8:09
2 000 SEK
30 jul 2018 20:03
1 900 SEK
30 jul 2018 20:03
1 800 SEK
30 jul 2018 10:58
1 700 SEK
30 jul 2018 10:58
1 600 SEK
29 jul 2018 22:22
1 225 SEK
29 jul 2018 22:22
1 125 SEK
27 jul 2018 9:36
1 100 SEK
27 jul 2018 9:36
1 000 SEK
27 jul 2018 9:35
950 SEK
27 jul 2018 9:35
900 SEK
27 jul 2018 9:35
825 SEK
27 jul 2018 9:35
775 SEK
27 jul 2018 9:35
675 SEK
27 jul 2018 9:35
625 SEK
26 jul 2018 23:24
550 SEK
26 jul 2018 23:24
500 SEK
26 jul 2018 22:02
400 SEK
26 jul 2018 22:02
350 SEK
26 jul 2018 15:27
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46