ROLAND SVENSSON, färglitografi, signerad, 36/250 .
"Båten från staden" / "Västan". Ca 39 x 31 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK