GUNNAR NYLUND för Rörstrand. Vas, "Igelkott"

Chamotterat stengods. Senapsgul, Stämpelsignerad Rörstrand, Chamotte, Nylund, Sverige. höjd ca 15

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
24 jul 2018 20:24
1 700 SEK
24 jul 2018 20:24
1 600 SEK
24 jul 2018 20:24
1 500 SEK
24 jul 2018 8:09
1 400 SEK
24 jul 2018 8:09
1 300 SEK
22 jul 2018 16:56
1 200 SEK
20 jul 2018 9:29
1 100 SEK
20 jul 2018 9:29
1 000 SEK
20 jul 2018 9:29
1 000 SEK
20 jul 2018 0:26
850 SEK
19 jul 2018 8:46
800 SEK
19 jul 2018 8:46
750 SEK
19 jul 2018 6:40
700 SEK
19 jul 2018 6:40
650 SEK
19 jul 2018 6:40
600 SEK
19 jul 2018 6:40
550 SEK
19 jul 2018 6:40
500 SEK
19 jul 2018 6:40
450 SEK
18 jul 2018 20:59
300 SEK