4 st stapelbara i metall med flätad plastsits och -rygg. Ett par vitlackerade med röda plastband och röd galonsits. Sitthöjd c:a 27-30 cm.
Slitage, smärre rost, plastavslut med skador. Plastbanden delvis torra. En röd sits med hål.