STOLAR, ETT PAR "La Marie" Philippe Starck, Kartell, Italien, Modellen formgiven 1998.

Stomme i plast. Sitthöjd 48 cm.

Märken. Repor. Slitage.

Klubbat pris
750
67
69
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
25 jul 2018 14:15
750 SEK
25 jul 2018 0:41
700 SEK
25 jul 2018 0:41
700 SEK
25 jul 2018 0:41
650 SEK
25 jul 2018 0:41
600 SEK
24 jul 2018 20:27
550 SEK
23 jul 2018 21:44
500 SEK
19 jul 2018 20:56
450 SEK
19 jul 2018 20:56
400 SEK
19 jul 2018 20:56
400 SEK
18 jul 2018 22:54
300 SEK