Allmoge
1071966

SLAGBORD, 1700-tal.

SLAGBORD, 1700-tal.

Delvis målat. Enkelgrindar. Längd 171,5. Bredd 101. Höjd 72 cm.

Slitage. Torrsprickor. Fläckar. Infästningar till skivan saknas.

Utropspris
4 000 SEK