ARNE JACOBSEN, stolar 6 st "Sjuan" för Fritz Hansen Danmark 1900-talets andra hälft

Stomme av förkromad metall klädda med skinn, märkta i godset. Sitthöjd ca 43 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar och märken. Senare klädsel.

Klubbat pris
19 060
1 691
1 783
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
19 aug 2018 19:16
19 060 SEK
10
19 aug 2018 19:14
18 560 SEK
19 aug 2018 19:05
18 060 SEK
9
19 aug 2018 19:05
18 000 SEK
9
19 aug 2018 18:59
17 550 SEK
19 aug 2018 18:59
17 050 SEK
19 aug 2018 18:43
17 000 SEK
9
19 aug 2018 18:40
16 500 SEK
19 aug 2018 18:34
16 000 SEK
9
19 aug 2018 18:17
15 500 SEK
18 aug 2018 19:50
15 000 SEK
8
17 aug 2018 11:33
14 500 SEK
17 aug 2018 11:33
14 000 SEK
8
17 aug 2018 11:33
14 000 SEK
16 aug 2018 6:43
13 000 SEK
13 aug 2018 15:20
12 500 SEK
13 aug 2018 11:02
12 000 SEK
13 aug 2018 6:12
11 000 SEK
12 aug 2018 9:43
10 000 SEK
12 aug 2018 0:28
9 000 SEK
11 aug 2018 1:15
8 000 SEK
10 aug 2018 21:57
500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46