TAKLAMPA, 1900-talets slut.

TAKLAMPA, 1900-talets slut.

Stomme i mässing. 11 st ljusarmar. Höjd 49 cm. Diameter 44 cm.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 210
196
205
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
27 jul 2018 19:02
2 210 SEK
27 jul 2018 19:02
2 010 SEK
27 jul 2018 17:48
1 750 SEK
27 jul 2018 17:45
1 650 SEK
27 jul 2018 14:12
1 550 SEK
27 jul 2018 12:37
1 450 SEK
27 jul 2018 11:33
1 350 SEK
24 jul 2018 18:05
1 250 SEK
24 jul 2018 18:05
1 200 SEK
24 jul 2018 18:05
1 150 SEK
24 jul 2018 18:05
1 050 SEK
24 jul 2018 16:45
800 SEK
24 jul 2018 16:45
750 SEK
24 jul 2018 16:45
700 SEK
24 jul 2018 16:45
650 SEK
23 jul 2018 20:23
600 SEK
23 jul 2018 20:23
550 SEK
23 jul 2018 18:56
500 SEK
21 jul 2018 17:25
450 SEK
21 jul 2018 17:24
400 SEK
21 jul 2018 17:24
350 SEK
20 jul 2018 23:25
300 SEK