BARNSTOL, Thonetstil, 1900-talets första hälft/mitt.

Betsat böjträ med sits och ryggbricka i flätad rotting. Sitshöjd c:a 55 cm, höjd till brickan c:a 74 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
6 aug 2018 18:20
2 200 SEK
8
6 aug 2018 18:19
2 000 SEK
6 aug 2018 16:14
1 900 SEK
5 aug 2018 23:12
1 800 SEK
5 aug 2018 18:42
1 700 SEK
5 aug 2018 17:05
1 600 SEK
5 aug 2018 15:13
1 500 SEK
5 aug 2018 15:13
1 400 SEK
4 aug 2018 12:47
1 300 SEK
4 aug 2018 12:47
1 200 SEK
2 aug 2018 15:24
1 100 SEK
2 aug 2018 15:24
1 000 SEK
2 aug 2018 15:24
1 000 SEK
2 aug 2018 14:34
850 SEK
2 aug 2018 14:34
800 SEK
1 aug 2018 21:30
500 SEK
1 aug 2018 21:30
450 SEK
31 jul 2018 16:59
400 SEK
31 jul 2018 16:59
350 SEK
30 jul 2018 22:20
300 SEK