KARL ISAKSON, blandteknik, osignerad, intygad à tergo av systern Ester Isakson, daterad 4/9 92.
Fyr i natten. Bildmått 25 x 6 cm.
Ej examinerad ur ram. Mindre hanteringsveck i nederkant. Möjlig smärre reva på högerkant upptill.