KENNETH BERGENBLAD, soffa "Fredrik", Dux.
Tvåsits. Lösa sitt- och ryggplymåer med ljus skinnklädsel. Ben av aluminium. Längd 197, sitthöjd 40, höjd 77, djup 84 cm
Slitage. Märken. Repor. Blekt.