SKÅP, jugend, 1900-talets början.

Mahogny med dekor av träinläggningar i olika träslag. Dörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 81 cm, djup 41 cm, höjd 146 cm. Nyckel finns.

Slitage och märken. Ben med lagning.

Utropspris
10 000 SEK