Delvis målat. Skuren dekor av romber. Pardörrar med bakomliggande hyllplan samt skedhylla. Nedtill två lådor. Bredd 128 cm, djup 45 cm, höjd 135 cm. Nyckel finns.
Kompletterad. Renoverad. Slitage. Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.