107351

BORDSUR, sterlingsilver, Franz Hingelberg Aarhus.

Bordsur, sterlingsilver, franz hingelberg aarhus.

Rund form på träsockel. Sockeln med silverinläggningar i form av ränder. H 22,5.

Slitage. Repor. Sockel med infälld gåvoplakett.

Utropspris
8 000 SEK