Fanerat med palisander. Skåpdörrar samt fyra lådor. Bredd 190. Djup 44. Höjd 75 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken. Ställvis blekt.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här