SPORTMEMORABILIA, med autografer av bland annat Tomas Brolin, 1990-tal.

Från när Tomas Brolin spelade i Parma. bestående av matchtröja med flertalet autografer, t-shirt, vimpel, flagga samt signerat lagfoto.

Fläckar. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK