RUT BRYK

Väggskulptur signerad.

Delvis glaserad keramik med pressad dekor, 19,5 x 19,5 cm, med upphängningsanordning

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    11 500
    1 108 EUR
    1 269 USD

    Budhistorik (39 bud)
    412 aug 19:1511500SEK
    9A12 aug 19:1511000SEK
    412 aug 19:1510500SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes