Design
1074569

SÄNG, Danmark, 1950/60-tal.

SÄNG, Danmark, 1950/60-tal.

Fanerat med palisander, på sex ben, med två lådor. Total längd ca 382 cm, total bredd 242 cm. Passar till 160 cm bredd madrass.

Slitage, märken, repor.

Utropspris
3 000 SEK