NIELS OTTO MØLLER, sideboard, Danmark, 1960-tal.
Fanerat med palisander. Skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning. Flyttbara hyllpar. Bredd 210. Djup 48. Höjd 80 cm.
Slitage. Repor. Märken.
CITES-intyg medföljer