KONFEKTYRSTÄLL, plåt, C G Nyström & Co. Choklad- och Konfektyrfabrik, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Sex fack med glasade fronter. Längd 36 cm, bredd 40 cm, höjd 44 cm.

Slitage. Glas saknas delvis. Rostangrepp, tröga luckor. Bucklor. Repor. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK