CERTINA, 288, armbandsur 36,5 x 39,5 mm

20 micron guld på stål/stål, Mekaniskt urverk (automat), safirglas, datum, läderband (ej original, trasigt), ca; 1972-73

Ref nr. 5906 810, Serienr. 8936601 Cal. 25-681

Åldersrelaterat slitage. Repor. Går ej.

Utropspris
2 000 SEK