20 micron guld på stål/stål, Mekaniskt urverk (automat), safirglas, datum, läderband (ej original, trasigt), ca; 1972-73
Ref nr. 5906 810, Serienr. 8936601 Cal. 25-681
Åldersrelaterat slitage. Repor. Går ej.