SILVERBESTICK, 83 delar, "Prins Albert", GAB, Stockholm/Eskilstuna, 1960-/70-tal.

Tolv bordsgafflar, tolv bordsskedar, tolv bordsknivar med blad i rostfritt stål, tolv dessertskedar, sex teskedar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar med blad i rostfritt stål, fyra smörknivar med blad i rostfritt stål, såsslev. Vikt 3910 g.

Bruksskick med repor.

Utropspris
10 000 SEK