Tolv bordsgafflar, tolv bordsskedar, tolv bordsknivar med blad i rostfritt stål, tolv dessertskedar, sex teskedar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar med blad i rostfritt stål, fyra smörknivar med blad i rostfritt stål, såsslev. Vikt 3910 g.
Bruksskick med repor.