PAAVO SAINIO

2 st, olja på duk och masonit, signerade, 1950-60-tal.

Lantliga motiv. 32x41 cm och 40x50 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 10 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    30
    EUR
    311 SEK
    34 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 35 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    111 aug 22:0330EUR