JAN JOHANSSON

Obelisker, 2 st, glas, Orrefors signerade.

Signerade Orrefors 947070 Jan Johansson EA-1 91 samt Orrefors 946970 Jan Johansson EA-1 91. Höjd inkl sockel 36-43 cm,

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V8
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 6 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    3 100
    299 EUR
    342 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    313 aug 01:223100SEK
    311 aug 01:442550SEK
    210 aug 23:251000SEK