JAN JOHANSSON, obelisker, 2 st, glas, Orrefors signerade.
Signerade Orrefors 947070 Jan Johansson EA-1 91 samt Orrefors 946970 Jan Johansson EA-1 91. Höjd inkl sockel 36-43 cm,
Obetydligt ytslitage.