BECK & JUNG, grafiska blad, 2 st, signerade, numrerade 174/190 respektive 129/150, daterade 1982 samt 1983.
"Mini dragon -line" samt "Grip duke". Bildernas mått 20 x 29 respektive 24 x 34 cm.
Inga synliga skador. Ej examinerade ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK