CARL BARKS LIBRARY, Walt Disney, 30 volymer, Another Rainbow Publishing, Arizona, 1980-tal.

Tio boxar innehållande tre volymer var. Svart-vita sidor och engelsk text. Mått ca 33 x 23 cm.

Konditionsrapport

Ej fullständigt genomgångna. Ställvis bruksslitage.

Placering
Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    6 600
    623 EUR
    707 USD

    Budhistorik (7 bud)
    212 feb 18:566600SEK
    312 feb 16:366400SEK
    212 feb 14:536200SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes