CARL BARKS LIBRARY, Walt Disney, 30 volymer, Another Rainbow Publishing, Arizona, 1980-tal.

Tio boxar innehållande tre volymer var. Svart-vita sidor och engelsk text. Mått ca 33 x 23 cm.

Ej fullständigt genomgångna. Ställvis bruksslitage.

Utropspris
8 000 SEK